7 Gier Najlepszych na Wakacje - akcja - logo

7 Gier Najlepszych na Wakacje

Sprawdź jakie gry planszowe idealnie nadają się na ten piękny, ciepły, wspaniały, najlepszy, wakacyjny czas :)

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Obecność

Obecność to świetna gra karciana, w której jeden gracz wciela się w obcego, a pozostali w rozbitków na odległej planecie. Gra jest emocjonująca, dynamiczna i bardzo wciągająca. Zasady zrozumie każdy i każdemu się ona spodoba! Polecam!

79,9559,99

Dowiedz się więcej o grze

Polska Luxtorpeda

Polska Luxtorpeda to szybka, dynamiczna, emocjonująca gra rodzinna. Jest na tyle prosta, że zaprosimy do gry KAŻDEGO członka rodziny i na tyle wciągająca, że szybko od niej nie wstaniemy. Świetna gra dla Twojej rodziny!

49,9031,99

Dowiedz się więcej o grze

Kanagawa

Kanagawa to niepozorna, wciągająca strategiczna gra karciana. Proste zasady, przepiękne wydanie i rozgrywka, która spodoba się każdemu. Świetna gra dla tych, którzy szukają czegoś w „średniej kategorii wagowej”!

99,9567,99

Dowiedz się więcej o grze

Jak Wściekłe Psy

Jak Wściekłe Psy to świetna gra imprezowa. Gracze wcielają się w gangsterów, którzy muszą jakoś podzielić się kasą i dyskutują, tworzą sojusze i głosują kogo wyrzucić. Gra jest dynamiczna, wciągająca i sprawdza się idealnie w większej grupie!

86,9553,99

Dowiedz się więcej o grze

Słowny Ninja

Słowny Ninja to karciana gra słowna dla całej rodziny! Gra posiada pięć bardzo różnorodnych wariantów - każdy znajdzie coś dla siebie! Szybka, prosta, emocjonująca i wciągająca gra.

49,9949,99

Dowiedz się więcej o grze

IceCool

Ice Cool to niesamowita gra dla dzieci, rodzin i tak naprawdę każdego. Prosta, zabawna i wciągająca. Niby to zwykła gra w pstrykanie, ale pozwala na uczenie się techniki i daje bardzo duże emocje. Pozycja obowiązkowa!

119,9579,99

Dowiedz się więcej o grze

Wyspa Kwitnącej Wiśni

Wyspa Kwitnącej Wiśni to prosta, ale głęboka gra karciana. Gracze licytują się, a potem budują swoje wyspy za pomocą kart. Nowatorska mechanika, sporo fajnych pomysłów i kompaktowe wydane. Świetna gra do Twojej kolekcji!

55,0038,99

Dowiedz się więcej o grze