Gry dla Par - akcja - logo

Gry dla Par

Nie zawsze trzeba rozmawiać, ale zawsze trzeba we dwójkę dobrze się bawić. Gry planszowe to świetny pomysł na wolny wieczór, randkę, czy przełamanie pierwszych lodów. Niewiele jest lepszych sposobów na spędzanie czasu we dwoje :)

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Patchwork

Patchwork to niesamowita gra dwuosobowa. Gracze szyją swój patchwork z łatek różnych materiałów, układając kafelki niczym w grze Tetris. Świetna, prosta do zrozumienia mechanika, która spodoba się każdemu, szczególnie parom.

75,0059,99

Dowiedz się więcej o grze

Król i Zabójcy

Król i Zabójcy to dynamiczna, emocjonująca gra dla dwóch graczy. Król porusza się po planszy próbując wykryć zabójców, a zabójcy zaczaić się i zgładzić tyrana. Prosta, a zarazem bardzo wciągająca gra dwuosobowa, którą każdy powinien mieć!

79,9569,99

Dowiedz się więcej o grze

7 Cudów Świata: Pojedynek

7 Cudów Świata: Pojedynek to dwuosobowa wersja światowej sławy hitu. Gracze budują starożytne miasta, rywalizują o wybudowanie najlepszych kart na stole. Prosta, wciągająca rozgrywka, która spodoba się zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom!

109,9579,99

Dowiedz się więcej o grze

Schotten Totten

Schotten Totten to prosta gra karciana dla dwóch osób. Gracze zagrywają karty walcząc o przewagę siły, starając się dobrze zaplanować wykorzystanie swoich kart. Szybka, przyjemna gra, która wciąga!

49,0036,99

Dowiedz się więcej o grze

Summoner Wars: Krasnoludy Gildii vs Jaskiniowe Gobliny

Summoner Wars: Krasnoludy Gildii vs Jaskiniowe Gobliny to świetna gra 2-osobowa. Gracze kontrolują armię, poruszają ją po planszy, walczą i starają się pokonać przeciwnika. Dynamiczna, emocjonująca, wciągająca gra w klimacie fantasy. Musisz ją mieć!

85,0064,99

Dowiedz się więcej o grze

Summoner Wars: Master Set

Summoner Wars: Set to świetna gra taktycznych pojedynków. Gracze wybierają jedną spośród 6 frakcji, poruszają ją po planszy, walczą i starają się pokonać przeciwnika. Dynamiczna, emocjonująca, wciągająca gra w klimacie fantasy. Musisz ją mieć!

185,00154,99

Dowiedz się więcej o grze