Gry na Dzień Dziecka 2017 - akcja - logo

Gry na Dzień Dziecka 2017

Dzień dziecka to świetna okazja na jakiś dobry prezent dla najmłodszych. Co może być lepszego od dobrej gry planszowej? No co? Te 10 gier sprawdzi się świetnie na prezent dla dzieci, przy którym cała rodzina będzie dobrze się bawić.

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Myszki w opałach

Myszki w opałach to świetna kooperacyjna gra dla dzieci i rodzin. Gracze wspólnie próbują zebrać jedzenie zanim złapie je kot. Proste zasady i różne poziomy trudności sprawią, że każde dziecko i każda rodzina chętnie usiądzie do gry.

84,9059,99

Dowiedz się więcej o grze

Kot Stefan

Kot Stefan to zabawna gra dla dzieci i całej rodziny. Każdy gracz trzyma myszkę za ogon, a jeden gracz wciela się w kota, który próbuje je złapać. Szybka, emocjonująca gra zręcznościowa, która bawi i rozwija. Pokocha ją twoje dziecko, ale ty również!

79,9054,99

Dowiedz się więcej o grze

Szalona Misja

Szalona Misja to świetna gra rodzinna, która na planszę przenosi grę platformową. Gracze na raz rysują na przeźroczystych planszach, a później sprawdzają, jaki wynik osiągnęli na danym poziomie. Świetna zabawa dla młodszych i starszych!

65,0037,99

Dowiedz się więcej o grze

Spaghetti

Spaghetti to bardzo dobra gra rodzinna dla starszych i młodszych. Gracze wyciągają nitki spaghetti z talerza – liczy się zręczność, szybkość i dobra zabawa. Gra jest bardzo ładna, ma 3 warianty i nadaje się dla całej rodziny. Spaghetti to bierki, ale o wiele, wiele lepsze.

69,9547,99

Dowiedz się więcej o grze

Potwory do szafy

Potwory do szafy to świetna gra dla dzieci. Gra jest prosta, przepięknie wydana, a jej mechanika jest ciekawa. Gracze wspólnie wysyłają potwory do szafy – brak rywalizacji i fajny temat dla dzieci. Bardzo polecam!

39,9925,99

Dowiedz się więcej o grze

Kiwi - Leć nielocie, leć!

Kiwi: Leź nielocie leć, to świetna gra dla dzieci i rodzin, dla starszych i młodszych. Gra jest szybka, ponieważ wszyscy na raz strzelają żetonami kiwi i starają się odpowiednio je ulokować. Dużo emocji, zabawy, śmiechu dla całej rodziny!

79,9548,99

Dowiedz się więcej o grze

Mali Detektywi

Mali Detektywi to świetna gra dla dzieci i rodzin. Gracze wspólnie szukają zabawek i próbują dowiedzieć się, jakie są ukryte na strychu. Emocjonująca, rozwijająca i wciągająca gra. Taka, która spodoba się nawet najmłodszym graczom! Polecam!

59,9535,99

Dowiedz się więcej o grze

Kotek Psotek

Kotek Psotek to świetna gra dla dzieci i rodzin. Gracze wspólnie poruszają pionkami i uciekają przed kotkiem. Emocjonująca, wciągająca, kolorowa gra. Proste zasady i współpraca sprawiają, że gra sprawdzi się nawet z najmłodszymi graczami. Polecam!

59,9538,99

Dowiedz się więcej o grze

Słowny Ninja - Przedsprzedaż

Słowny Ninja to karciana gra słowna dla całej rodziny! Gra posiada 5 bardzo różnorodnych wariantów - każdy znajdzie tutaj wariant dla siebie! Szybka, prosta, emocjonująca i wciągająca gra. Nie czekaj, tylko zamawiaj w przedsprzedaży!

49,9949,99

Dowiedz się więcej o grze

Przewrotne Motylki

Przewrotne Motylki, albo po prostu Motylki, to świetna gra dla dzieci i rodzin. Bardzo prosta, wciągająca i emocjonująca. Ładne wydanie i fajna zabawa dla całej rodziny wciągną do stołu każdego!

54,9537,99

Dowiedz się więcej o grze