Gry na święta - akcja - logo

Gry na święta

Poszukiwania prezentów nie muszą być stresujące i nieprzyjemne, a Święta to nie musi być czas przed telewizorem. Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu i kupuj gry planszowe. Na prezent dla rodziców, dzieci, znajomych, albo po prostu dla siebie. Wiemy dobrze, że sobie zasłużyłeś :)

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

7 Cudów Świata

7 Cudów Świata jest niesamowitą grą karcianą. Gracze budują starożytne miasto zagrywając karty, które cały czas są przekazywane z ręki do ręki. Przepiękna, prosta gra, zapewniająca niezliczone kombinacje w trakcie gry – trafi do mniej i bardziej doświadczonych graczy.

149,95109,99

Dowiedz się więcej o grze

Kto drugi, ten lepszy

Bardzo szybka gra karciana, w której wygrywa ten, kto jest drugi. Gracze zagrywają karty i starają się zając drugie miejsce w każdej rundzie, a także w całej grze. Mnóstwo śmiechu i bardzo szybka rozgrywka, która wciągnie do zabawy każdego!

49,9534,99

Dowiedz się więcej o grze

Myszki w opałach

Myszki w opałach to świetna kooperacyjna gra dla dzieci i rodzin. Gracze wspólnie próbują zebrać jedzenie zanim złapie je kot. Proste zasady i różne poziomy trudności sprawią, że każde dziecko i każda rodzina chętnie usiądzie do gry.

84,9059,99

Dowiedz się więcej o grze

Nehemiasz (Nehemiah)

Nehemiasz to innowacyjna gra ekonomiczna. Gracze wystawiają robotników na karty pracy i aktywując ich mogą korzystać z innych robotników w tej samej kolumnie kart. Strategia, interakcja, duża różnorodność i naprawdę proste zasady – gra zarówno dla rodzin jak i wytrawnych graczy.

89,9569,99

Dowiedz się więcej o grze

Patchwork

Patchwork to niesamowita gra dwuosobowa. Gracze szyją swój patchwork z łatek różnych materiałów, układając kafelki niczym w grze Tetris. Świetna, prosta do zrozumienia mechanika, która spodoba się każdemu, szczególnie parom.

75,0059,99

Dowiedz się więcej o grze

Red7

Red7 to wielka gra karciana w małym pudełku. Bardzo proste zasady pozwalają usiąść każdemu do gry, a wciągająca mechanika i 3 poziomy rozgrywki zapewniają niezliczoną ilość partii. Po prostu gra dla każdego!

42,9029,99

Dowiedz się więcej o grze

Small World

Small World to wciągająca gra strategiczna w klimacie fantasy. Gracze kierują armią i korzystając z cech specjalnych podbijają nowe tereny. Przepiękne i klimatyczne wydanie, a przede wszystkim naprawdę dużo emocji przy stole zapewnia bardzo długie godziny gry.

179,95129,99

Dowiedz się więcej o grze

Time’s Up: Party

Time’s Up to świetna gra imprezowa. Gracze opowiadają i pokazują swojej drużynie znane postacie z kart, a pozostali odgadują. Mnóstwo śmiechu, emocji i olbrzymia ilość haseł. Gra idealna na spotkanie rodzinne i imprezę ze znajomymi!

99,9567,99

Dowiedz się więcej o grze

Wojownicy Podziemi

Wojownicy Podziemi eksplorują loch i trafiają na kolejne komnaty i kolejne potwory. Wspólnie próbują je pokonać rzucając kośćmi na tarczę, zgodnie ze specjalną zasadą. Niesamowite emocje i mnóstwo dobrej zabawy przy stole są gwarantowane!

159,95109,99

Dowiedz się więcej o grze