Gry na Święta 2016 - akcja - logo

Gry na Święta 2016

Nie wiesz jaki prezent wybrać na Święta? To nie jest problem, jeśli wybierzesz gry planszowe! Dla każdego znajdziesz coś miłego. Dla żony, ojca, matki, teściowej, dziewczyny, brata, siostry, konkubiny... Sprawdź nasze propozycje na tegoroczne Święta! :)

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

7 Cudów Świata: Pojedynek

7 Cudów Świata: Pojedynek to dwuosobowa wersja światowej sławy hitu. Gracze budują starożytne miasta, rywalizują o wybudowanie najlepszych kart na stole. Prosta, wciągająca rozgrywka, która spodoba się zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom!

109,9579,99

Dowiedz się więcej o grze

Concordia

Concordia to świetna gra dla osób mniej i bardziej doświadczonych. Proste zasady, duża różnorodność i unikatowa mechanika akcji i punktacji. Po prostu pozycja obowiązkowa w twojej kolekcji!

199,99129,99

Dowiedz się więcej o grze

Zaklinacze

Zaklinacze to świetna gra karciana w klimacie fantasy. Proste zasady, przepiękne ilustracje i bardzo ciekawa mechanika. Gra do luźnego spotkania w gronie znajomych, albo jako przerywnik między cięższymi tytułami. Ta gra cię wciągnie!

99,9579,99

Dowiedz się więcej o grze

Timeline - Polska

Świetna zabawa dla KAŻDEGO! Gracze szacują gdzie wydarzenia z historii Polski i wynalazców Polaków leżą na linii czasu. Prosta, szybka, wciągająca. Pozycja obowiązkowa w każdej kolekcji :)

59,9541,99

Dowiedz się więcej o grze

Preorder: Mini Cywilizacja

Mini Cywilizacja to gra karciana, w której rozwijasz starożytny naród, prowadząc go do zwycięstwa. Twoja cywilizacja może zwyciężyć zarówno dzięki bardzo rozwiniętej gospodarce, przygniatającym zdolnościom militarnym, jak i dużej wrażliwości na sztukę.

44,9944,99

Dowiedz się więcej o grze

Duplik

Duplik to świetna gra imprezowa, w której nie liczy się umiejętność rysowania, ale dobra zabawa. Proste zasady, dynamiczna rozgrywka i bardzo dużo śmiechu. Polecamy!

89,9561,99

Dowiedz się więcej o grze

Tajniacy: Obrazki

Tajniacy Obrazki to świetna gra w skojarzenia. Każda karta to bardzo niejednoznaczny obrazek i gracz próbuje połączyć klika z nich za pomocą jednego hasła. Gra idealna dla par, rodzin, czy na imprezę!

64,9544,99

Dowiedz się więcej o grze

Dolina Kupców 2

Dolina Kupców 2 to szybka, ciekawa, ale bardzo głęboka gra karciana. Gra łączy kilka świetnych pomysłów mechanicznych i oferuje niesamowitą różnorodność rozgrywki. Zdecydowanie jest to pozycja obowiązkowa dla każdego!

79,9554,99

Dowiedz się więcej o grze

7 Cudów Świata: Pojedynek - Panteon

Pierwszy dodatek do jednej z najlepszych gier 2-osobowych w historii świata. Dodatek wnosi naprawdę dużo świeżości, nowych strategii i decyzji, ale nie psuje samej rozgrywki. Dla tych, którzy chcą sobie poszerzyć możliwości w grze,

74,9558,99

Dowiedz się więcej o grze

Grand Austria Hotel

Grand Austria Hotel to świetna gra ekonomiczna. Niezbyt skomplikowane zasady, dynamiczna rozgrywka i mnóstwo decyzji to idealne połączenie. Gra oferuje różne strategie i drogi do zwycięstwa, dlatego na pewno będzie często wracała na Wasz stół. Polecamy!

159,99106,99

Dowiedz się więcej o grze

Yeti

Gracze robią zdjęcia legendarnemu zimowemu potworowi. Yeti to prosta gra kościana, w której gracze próbują zdobyć punkt wchodząc na trójwymiarową górę, robiąc zdjęcia i korzystając ze specjalnych kafli. Świetna gra rodzinna!

114,9572,99

Dowiedz się więcej o grze