To już święta! - akcja - logo

To już święta!

To już święta! Jeśli jeszcze nie znalazłeś pomysłu na prezent to mamy dla Ciebie świetne propozycje. Gry proste i trudne, małe i duże. Każdy znajdzie coś dla siebie. A przy okazji - Wesołych, Rodzinnych i Planszówkowych Świąt!

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Domek

Domek to idealna gra rodzinna. Prosta, wciągająca rozgrywka, przyjazny temat i przepiękne wydanie. Gracze budują swój dom, zbierając karty pokoi, dachu, dodatków i pomocników. Pozycja obowiązkowa w każdej kolekcji!

99,9574,99

Dowiedz się więcej o grze

Great Western Trail

Great Western Trail to świetna gra ekonomiczna. Łączy w sobie nowatorskie mechaniki, ma bardzo ciekawy klimat i pozwala na wiele dróg do zwycięstwa. Pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela główkowania przy stole!

179,99134,99

Dowiedz się więcej o grze

Kanagawa

Kanagawa to niepozorna, wciągająca strategiczna gra karciana. Proste zasady, przepiękne wydanie i rozgrywka, która spodoba się każdemu. Świetna gra dla tych, którzy szukają czegoś w „średniej kategorii wagowej”!

99,9574,99

Dowiedz się więcej o grze

Park Niedźwiedzi

Park Niedźwiedzi to świetna gra rodzinna. Gracze budują park kładąc kafelki i dobierając kolejne z puli. Gra wymaga planowania, daje fajne decyzje i dwa warianty gry. Park Niedźwiedzi to gra dla rodzin i zaawansowanych graczy. Polecam!

99,9573,99

Dowiedz się więcej o grze

Century: Korzenny Szlak

Century to świetna, wciągająca gra dla mniej i bardziej doświadczonych graczy. Gra ma proste zasady, ale daje graczom dużo decyzji strategicznych. Spodoba się prawie każdemu, dlatego nie czekaj i dołącz Century do swojej kolekcji!

159,95129,99

Dowiedz się więcej o grze

Słowny Ninja

Słowny Ninja to karciana gra słowna dla całej rodziny! Gra posiada pięć bardzo różnorodnych wariantów - każdy znajdzie coś dla siebie! Szybka, prosta, emocjonująca i wciągająca gra.

49,9949,99

Dowiedz się więcej o grze

Domek: Słoneczna 156

Domek: Słoneczna 156 to świetny dodatek do bardzo dobrej gry. Możesz grać solo, w 5 i 6 osób, a także możesz podnieść poziom gry dwoma ciekawymi wariantami. Świetny dodatek dla każdego, kto lubi Domek i dla osób, które chcą dodać do gry więcej strategii i decyzji.

69,9551,99

Dowiedz się więcej o grze

Star Realms

Star Realms to mała-wielka gra karciana. Proste zasady, kompaktowe wydane i dynamiczna rozgrywka połączone z ogromną różnorodnością, dużą pulą decyzji i strategii. Pozycja obowiązkowa u każdego.

59,9044,99

Dowiedz się więcej o grze

Ubongo

Ubongo to gra rodzinno-imprezowa w której wszyscy na raz układają kafelki rodem z gry Tetris. Gra jest szybka, emocjonująca i wciągająca. Idealnie sprawdzi się z nowymi graczami, jak i w gronie osób grających regularnie. Po prostu gra dla każdego.

109,9069,99

Dowiedz się więcej o grze