Gry rodzinne - akcja - logo

Gry rodzinne

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Wookie leci uratować Twoją rodzinę. Nic innego nie pomoże - tylko rodzinne gry planszowe!

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Dixit

Dixit to niesamowita gra wyobraźni. Korzystając z przepięknie zilustrowanych kart gracze próbują dopasować się do hasła, a później odgadnąć jakie skojarzenie miał narrator. Idealna gra na każde spotkanie w gronie rodziny, nawet dla najmłodszych jej członków!

129,9587,99

Dowiedz się więcej o grze

Wsiąść do pociągu: Europa

Wsiąść do Pociągu: Europa łączy prostotę zasad i naprawdę dużo decyzji strategicznych. Budowanie tras kolejowych plastikowymi wagonikami na mapie Europy to świetna zabawa, która wciąga. Twoja rodzina ją pokocha!

159,95124,99

Dowiedz się więcej o grze

Splendor

Splendor to solidne wykonanie i niesamowicie wciągająca mechanika gry. Gra idealna jeśli szukasz prostej pozycji, w której da się pogłówkować. Sprawdziła się ona u tysięcy graczy i możesz być pewien, ze twoja rodzina będzie zachwycona!

129,9994,99

Dowiedz się więcej o grze

Przebiegłe Wielbłądy

Przebiegłe Wielbłądy to świetna zabawa w obstawianie i poruszanie wielbłądów po torze wyścigowym. Ryzyko, emocje i nutka niegroźnego hazardu w bardzo ładnej oprawie spodoba się Twojej rodzinie. Nawet do 8 osób!

109,9075,99

Dowiedz się więcej o grze