Gdzie klimat spotyka się z mechaniką? - akcja - logo

Gdzie klimat spotyka się z mechaniką?

Niektórzy mówią, że gra ma albo klimat, albo mechanikę. Wcale tak nie musi być i chcemy to udowodnić. Te cztery gry to świetne przykłady tego, że porządnie zrealizowany temat da się wpleść w ciekawą, nowatorską mechanikę. Te gry wciągają, i to bardzo!

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Zapraszamy do podziemi

Zapraszamy do podziemi to wielkie emocje w małej grze. Wchodzimy do lochu i kolejni gracze wykruszają się z wyprawy. Tylko ostatni gracz będzie musiał się zmierzyć z potworami czyhającymi w podziemiach. Szybka, przyjemna gra, która łączy fajną mechanikę i ciekawy klimat!

49,9533,99

Dowiedz się więcej o grze

Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie

Jeśli chcesz przeżyć niebezpieczną przygodę na wyspie to trafiłeś pod właściwy adres.Robinson Crusoe to przepiękna gra przygodowa, w której wspólnie stawiacie czoła różnorodnym przygodom, groźnym zwierzętom, niesprzyjającej pogodzie czy innym przeciwnościom. Znajdziesz tutaj zarówno świetną mechanikę, jak i wszechobecny klimat gry!

199,95149,99

Dowiedz się więcej o grze

Cywilizacja: Poprzez wieki

Nie ma gry, która lepiej odwzorowuje budowę cywilizacji od czasów starożytnych do współczesności. Gracze rozwijają armię, sztukę, naukę, religię i wiele innych aspektów, walcząc o stworzenie najlepszej cywilizacji. Ogromna, wciągająca gra strategiczna, która daje prawdziwe poczucie podróży poprzez wieki.

189,95126,99

Dowiedz się więcej o grze