Najlepsze gry na weekend - akcja - logo

Najlepsze gry na weekend

Już niedługo weekend! Po co marnować go na głupoty, lepiej zagrać w grę planszową. Wybraliśmy dla Ciebie 8 gier planszowych, które wciągną Cię na cały weekend... uważaj to może być niebezpieczne...

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Kawerna

Kawerna to gigantyczna gra ekonomiczna. Oferuje ona mnóstwo strategii i różnych dróg do wygranej, a przy tym przystępne zasady. Jeśli szukasz ciężkiej gry, zarówno fizycznie, jak i mechanicznie – musisz kupić Kawernę!

245,00179,99

Dowiedz się więcej o grze

Summoner Wars: Master Set

Summoner Wars: Set to świetna gra taktycznych pojedynków. Gracze wybierają jedną spośród 6 frakcji, poruszają ją po planszy, walczą i starają się pokonać przeciwnika. Dynamiczna, emocjonująca, wciągająca gra w klimacie fantasy. Musisz ją mieć!

185,00154,99

Dowiedz się więcej o grze

Cywilizacja: Poprzez wieki

Nie ma gry, która lepiej odwzorowuje budowę cywilizacji od czasów starożytnych do współczesności. Gracze rozwijają armię, sztukę, naukę, religię i wiele innych aspektów, walcząc o stworzenie najlepszej cywilizacji. Ogromna, wciągająca gra strategiczna, która daje prawdziwe poczucie podróży poprzez wieki.

189,95126,99

Dowiedz się więcej o grze

Ashes: Odrodzenie z popiołów

Ashes to gra, którą łatwo się nauczyć, ale zdecydowanie daje ona nieograniczoną głębię i różnorodność. Przepiękne wykonanie, dużo nowatorskich mechanik i specjalne kości. Gra dla tych, którzy chcą się wgryźć w naprawdę porządną karciankę. Polecam!

199,95149,99

Dowiedz się więcej o grze

T.I.M.E Stories

T.I.M.E Stories to świetna gra przygodowa. Wciągający klimat, niesamowita historia ukryta w każdej przygodzie i emocje, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Prosta gra, która łączy prostotę dobrej planszówki i zabawę znaną z gier fabularnych. Polecam!

199,95134,99

Dowiedz się więcej o grze

Posiadłość Szaleństwa (2 edycja)

To już druga edycja świetnej, klimatycznej gry kooperacyjnej. Gracze wspólnie walczą z rosnącym zagrożeniem, a scenariusz kontrolowany jest przez aplikację. Do gry wymagany jest smartfon, tablet czy komputer i aplikacja prowadzi scenariusz, wydarzenia, ruchy potworów i buduje klimat. Świetna gra dla tych, którym zależy w grze na mocnej fabule.

399,95329,99

Dowiedz się więcej o grze

Star Wars: Imperium Atakuje

Star Wars: Imperium Atakuje to świetna, epicka, klimatyczna gra przygodowa. Jeden gracz kieruje Imperium, a pozostali wcielają się w bohaterów Rebelii. Dynamiczna, taktyczna rozgrywka połączona z kampanią w świecie Star Wars. Pozycja obowiązkowa dla fanów, ale i nie tylko!

379,95309,99

Dowiedz się więcej o grze

Uczta dla Odyna

Uczta dla Odyna to świetna gra ekonomiczna dla 1-4 graczy. Mnóstwo decyzji, dróg do zwycięstwa, różnorodności i główkowania. Coś dla doświadczonych graczy, którzy lubią główkować. Jeśli lubisz gry ekonomiczne, to musisz to mieć!

259,95189,99

Dowiedz się więcej o grze