Premiera: Small World Dodatki - akcja - logo

Premiera: Small World Dodatki

Small World to świetna gra strategiczna. Prosta, dynamiczna i emocjonująca - hit światowej klasy. Teraz powiększ swoją grę o świetne dodatki. Nowe rasy, nowe cechy - po prostu więcej dobrego. Musisz je mieć!

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Small World

Small World to wciągająca gra strategiczna w klimacie fantasy. Gracze kierują armią i korzystając z cech specjalnych podbijają nowe tereny. Przepiękne i klimatyczne wydanie, a przede wszystkim naprawdę dużo emocji przy stole zapewnia bardzo długie godziny gry.

179,95129,99

Dowiedz się więcej o grze

Small World: W pajęczej sieci

Ten dodatek do Small World to nowe rasy, moce i plastikowy pojemnik na dodatkowe elementy. Trzy nowe rasy: Skagowie, Mrozianki i Procoludki. Trzy nowe moce: Naśladowcze, Lawotwórcze i Wskrzeszające. Dodatek obowiązkowy – świetne rozszerzenie i praktyczny pojemnik do gry.

59,9544,99

Dowiedz się więcej o grze

Small World: Przeklęci

Ten dodatek do Small World to nowe rasy i moce. Dwie nowe rasy: Koboldy i Gobliny. Pięć nowych mocy: Przeklęci, Hordy, Grasujące, Buszujące i „Łako-„. Rasy z dużą armią oraz bardzo ciekawe cechy to coś, co świetnie urozmaici grę.

39,9530,99

Dowiedz się więcej o grze

Small World: Wielkie Damy

Ten dodatek do Small World to nowe rasy i moce. Trzy nowe rasy: Cyganki, Kapłanki i Białe Damy. Dwie nowe moce: Pokojowe i Historycy. Wojownicze kobiety na planszy, czyli więcej różnorodności w Twojej grze.

39,9527,99

Dowiedz się więcej o grze

Small World: Royal Bonus

Ten dodatek do Small World to nowe rasy i moce. Trzy nowe rasy: Faunowie, Krzaczki i Igorowie. Trzy nowe moce: Wodne, Behemoty i Kula ognista. Po prostu więcej fajności w twoim małym świecie.

39,9530,99

Dowiedz się więcej o grze