Złota gra 2015 - akcja - logo

Złota gra 2015

Złota Gra to największe i najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie gra może otrzymać … na uWookiego.pl. Świecą one niczym najjaśniejsze gwiazdy w plejadzie planszówek. Przedstawione gry wyróżniają się w swojej kategorii i można je uznać za najlepsze gry roku 2015. Musisz je mieć.

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

Red7

Red7 to wielka gra karciana w małym pudełku. Bardzo proste zasady pozwalają usiąść każdemu do gry, a wciągająca mechanika i 3 poziomy rozgrywki zapewniają niezliczoną ilość partii. Po prostu gra dla każdego!

42,9029,99

Dowiedz się więcej o grze

Kot Stefan

Kot Stefan to zabawna gra dla dzieci i całej rodziny. Każdy gracz trzyma myszkę za ogon, a jeden gracz wciela się w kota, który próbuje je złapać. Szybka, emocjonująca gra zręcznościowa, która bawi i rozwija. Pokocha ją twoje dziecko, ale ty również!

79,9054,99

Dowiedz się więcej o grze

Kawerna

Kawerna to gigantyczna gra ekonomiczna. Oferuje ona mnóstwo strategii i różnych dróg do wygranej, a przy tym przystępne zasady. Jeśli szukasz ciężkiej gry, zarówno fizycznie, jak i mechanicznie – musisz kupić Kawernę!

245,00179,99

Dowiedz się więcej o grze

Colt Express

Colt Express to najbardziej klimatyczna i emocjonująca gra rodzinna. Gracze wcielają się w rewolwerowców napadających pociąg, niczym w westernie. Świetne wydane, wciągający temat i nowatorska mechanika zapewniają niekończącą się zabawę!

139,9593,99

Dowiedz się więcej o grze