Złota Gra 2016 - akcja - logo

Złota Gra 2016

Spośród 36 nominowanych gier wybraliśmy 7 najlepszych gier wydanych w roku 2016. Każda z nich jest wyjątkowa w swojej kategorii i godna waszej uwagi. Jeśli szukasz naprawdę dobrych gier to nic z tych poniżej cię nie zawiedzie. To w końcu Złote Gry Roku!

Zobacz wideo

Tania i dostawa

Realizacja zamówienia w 24h.
Koszt dostawy już od 5zł.

30 dni na zwrot

Możesz zwrócić grę w 30 dni,
ale nie będziesz chciał tego zrobić.

Wspaniałe gratisy

Razem z grą otrzymasz ode mnie Mini Cywilizację i wideo-instrukcję.

51. Stan: Master Set

51. Stan to świetna gra karciana, która pozwala zagrać każdą kartę na 3 sposoby. Ten unikatowy mechanizm, połączony ze świetnym wydaniem, ciekawym klimatem i przystępnymi zasadami daje grę dla każdego. Po prostu musisz ją mieć :)

159,00115,99

Dowiedz się więcej o grze

Duplik

Duplik to świetna gra imprezowa, w której nie liczy się umiejętność rysowania, ale dobra zabawa. Proste zasady, dynamiczna rozgrywka i bardzo dużo śmiechu. Polecamy!

89,9561,99

Dowiedz się więcej o grze

Pięć Klanów

Pięć Klanów to polska wersja niesamowitej gry „Five Tribes” światowej sławy autora, Bruno Cathali. Jest to świetna gra strategiczna, gdzie gracze na różne sposoby zdobywają punkty, korzystając z działania tytułowych pięciu klanów. Nietrudna, bardzo głęboka gra. Po prostu świetna!

209,95141,99

Dowiedz się więcej o grze

Kingdomino

Kingdomino to świetna gra, która trwa zaledwie 15 minut. Każda rozgrywka jest inna od poprzedniej i dodatkowo gra zawiera kilka wariantów. Przepiękne wydanie, proste zasady i fajna zabawa dla każdego. Dla rodzin, w przerwie między cięższymi grami, na luźne spotkanie. Trzeba ją mieć!

99,9559,99

Dowiedz się więcej o grze

Spaghetti

Spaghetti to bardzo dobra gra rodzinna dla starszych i młodszych. Gracze wyciągają nitki spaghetti z talerza – liczy się zręczność, szybkość i dobra zabawa. Gra jest bardzo ładna, ma 3 warianty i nadaje się dla całej rodziny. Spaghetti to bierki, ale o wiele, wiele lepsze.

69,9547,99

Dowiedz się więcej o grze

Posiadłość Szaleństwa (2 edycja)

To już druga edycja świetnej, klimatycznej gry kooperacyjnej. Gracze wspólnie walczą z rosnącym zagrożeniem, a scenariusz kontrolowany jest przez aplikację. Do gry wymagany jest smartfon, tablet czy komputer i aplikacja prowadzi scenariusz, wydarzenia, ruchy potworów i buduje klimat. Świetna gra dla tych, którym zależy w grze na mocnej fabule.

399,95329,99

Dowiedz się więcej o grze

Scythe - polska edycja - przedsprzedaż

Scythe to świetna gra ekonomiczna z elementami wojny, ekspansji i przygody. Gra osadzona w świetnym klimacie, przepięknie zilustrowana w każdym szczególe, a przede wszystkim genialna mechanicznie. Głęboka, różnorodna, wciągająca. Bardzo polecam!

369,95294,99

Dowiedz się więcej o grze