Lista wszystkich akcji

Akcja - gry planszowe - Premiera: Zaklinacze

Premiera: Zaklinacze

Pierwsza gra nowego wydawnictwa i od razu strzał w dziesiątkę. Zaklinacze to gra prosta, klimatyczna, bardzo ładnie zilustrowana i wciągająca. Jeśli szukasz fajnej gry karcianej do pogrania z mniej i bardziej doświadczonymi graczami - nie szukaj dalej :)

Akcja - gry planszowe - Premiera: Szalona Misja

Premiera: Szalona Misja

Świetna gra w świetnej cenie! Szalona Misja to gra platformowa w wersji planszowej. Proste zasady, świetne wydanie i mnóstwo zabawy i emocji. Gra, która spodoba się Twoim znajomym, rodzinie, a nawet dzieciom.

Akcja - gry planszowe - Premiera: Runewars

Premiera: Runewars

Kolejna klimatyczna gra, którą musisz mieć. Szczególnie, jeśli lubisz duże gry strategiczne z elementem przygodowym. Heroes III na planszy to chyba najlepsze określenie dla Runewars. Świetna gra, która wciąg na niezliczoną liczbę partii.

Akcja - gry planszowe - Premiera: Alhambra

Premiera: Alhambra

Klasyk doczekał się polskiego wydania. Alhambra to mieszanka Splendoru z grą kafelkową. To proste zasady, kilka ciekawych mechanik i przyjemna rozgrywka dla nowych i doświadczonych graczy. Kolejna pozycja obowiązkowa do Twojej kolekcji!

Akcja - gry planszowe - Premiera: Puert Rico

Premiera: Puert Rico

Światowej sławy hit powraca w nowej szacie z dwoma dodatkami w pudełku. Jedna z najlepszych gier, wielokrotnie wyróżniona i stale ceniona przez graczy na całym świecie. Jest w niej coś wyjątkowego!

Akcja - gry planszowe - Premiera: Podejrzani

Premiera: Podejrzani

Podejrzani to miks pomiędzy "Tajniakami" a "Zgadnij kto?". Brzmi bardzo dobrze, a gra się jeszcze lepiej. Świetna gra imprezowa - szybka, prosta, zabawna, działa w małej i dużej grupie. No i możecie rywalizować albo współpracować. Czego chcieć więcej? Może tylko czapki z daszkiem :)

Akcja - gry planszowe - Premiera: Runebound

Premiera: Runebound

Runebound 3 edycja to świetna gra przygodowa. Prosta, wciągająca, klimatyczna i bardzo ładnie wydana. Najnowsza edycja jest najlepsza, dlatego możesz już dzisiaj zasilić swoją kolekcję tą świetną grą!

Akcja - gry planszowe - Premiera: Concordia

Premiera: Concordia

Concordia to kolejna gra ekonomiczna, która doczekała się polskiej edycji. Ciekawa rozgrywka, spora różnorodność, a co najważniejsze nowatorskie rozwiązania mechaniczne. Sprawdź tą grę, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Serio :)

Akcja - gry planszowe - Premiera: Wyspa Skye

Premiera: Wyspa Skye

Świetna gra kafelkowa w końcu jest w polskiej edycji. Niesamowite mechanizmy, wciągająca rozgrywka, różnorodność w punktacji - po prostu łał (albo "wow", jak kto woli). Kolejna pozycja obowiązkowa w Twojej kolekcji. Zupełnie poważnie :)

Akcja - gry planszowe - Premiera: 51. Stan

Premiera: 51. Stan

Każdą kartę możesz wykorzystać na, co najmniej, 3 sposoby. Jeśli masz 7 kart w ręce to daje nam ponad 2.000 kombinacji. To dużo, prawda? Ale nie bój się, bo pomimo takiej mnogości decyzji, gra ma naprawdę przystępne zasady. Także nie czekaj, tylko kupuj - warto!