Lista wszystkich akcji

Akcja - gry planszowe - Premiera: Domek

Premiera: Domek

Każdy marzy o swoim własnym domu. O tym, jak duży będzie salon, ile łazienek pomieści i czy zbuduje pokój specjalnie do gier. W grze "Domek" budujemy właśnie domy i działa to naprawdę świetnie. Przepiękne ilustracje i ciekawa mechanika sprawią, że pokochasz tę grę! Polecam!

Akcja - gry planszowe - 3 gry najlepsze dla dużej grupy

3 gry najlepsze dla dużej grupy

Zaprosiłeś 10 osób licząc, że przyjdą dwie i przyszły wszystkie? Plan na granie w małym gronie przepadł? Zabawa w dużej grupie może być naprawdę fajna, szczególnie z tymi grami. Tak naprawdę tylko z grami, które polecamy w naszym sklepie :)

Akcja - gry planszowe - Premiera: Ashes - Odrodzenie z popiołów

Premiera: Ashes - Odrodzenie z popiołów

Jeśli szukasz gry karcianki, w którą się naprawdę wciągniesz to nie szukaj dalej. Mamy tutaj głębię gry kolekcjonerskiej i przystępność normalnej gry karcianej. Olbrzymia, rozszerzalna, przepiękna gra. Polecam!

Akcja - gry planszowe - Premiera - Hack Trick

Premiera - Hack Trick

Premiera na polskim rynku kolejnego hitu. "Kółko i krzyżyk na sterydach", czyli prosta, przystępna gra z dużą głębią. Już teraz uWookiego.pl w świetnej cenie!

Akcja - gry planszowe - Premiera - Gra ze śliwką

Premiera - Gra ze śliwką

Premiera nowego studia to dobra okazja do premiery nowej gry. "Gra ze Śliwką na okładce i liczbą Pi w tle" to nowa gra karciana z nietypowym tematem, przepięknymi ilustracjami i bardzo dobrą mechaniką. Nowość na rynku, która powinna trafić do każdej kolekcji!

Akcja - gry planszowe - Gdzie klimat spotyka się z mechaniką?

Gdzie klimat spotyka się z mechaniką?

Niektórzy mówią, że gra ma albo klimat, albo mechanikę. Wcale tak nie musi być i chcemy to udowodnić. Te cztery gry to świetne przykłady tego, że porządnie zrealizowany temat da się wpleść w ciekawą, nowatorską mechanikę. Te gry wciągają, i to bardzo!

Akcja - gry planszowe - Gry dla Par

Gry dla Par

Nie zawsze trzeba rozmawiać, ale zawsze trzeba we dwójkę dobrze się bawić. Gry planszowe to świetny pomysł na wolny wieczór, randkę, czy przełamanie pierwszych lodów. Niewiele jest lepszych sposobów na spędzanie czasu we dwoje :)

Akcja - gry planszowe - Złota gra 2015

Złota gra 2015

Złota Gra to największe i najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie gra może otrzymać … na uWookiego.pl. Świecą one niczym najjaśniejsze gwiazdy w plejadzie planszówek. Przedstawione gry wyróżniają się w swojej kategorii i można je uznać za najlepsze gry roku 2015. Musisz je mieć.

Akcja - gry planszowe - Gry na święta

Gry na święta

Poszukiwania prezentów nie muszą być stresujące i nieprzyjemne, a Święta to nie musi być czas przed telewizorem. Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu i kupuj gry planszowe. Na prezent dla rodziców, dzieci, znajomych, albo po prostu dla siebie. Wiemy dobrze, że sobie zasłużyłeś :)

Akcja - gry planszowe - Gry rodzinne

Gry rodzinne

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Wookie leci uratować Twoją rodzinę. Nic innego nie pomoże - tylko rodzinne gry planszowe!